X
تبلیغات
زولا

شهید احد مقیمی

چهارشنبه 1 اسفند 1386 ساعت 06:52 ب.ظ

وصیت نامه شهید احد مقیمی

بسم الله الرحمن الرحیم

 

 

«السلام علیک یا ابا عبد الله»

«ان الله یحب الذین یقاتلون فی سبیله صفا کانهم بنیان المرصوص»

سپاس خدای را بر ما منّت نهاد و ما را به اسلام متنعم ساخت و سپاس بر پیامبر بزرگ اسلام محمّد(ص)این اسوه بشریت و مبشر حرّیّت را که به ما انسان بودن را آموخت و سپاس بر ائمة طهارت و ثلالة پاکش حضرت امام خمینی و با سلام به روان پاک شهیدان اسلام که با نثار خون و هدیة جان خود سرودی بر قامت کلمة حق سرودند و پیام آور فجر آزادی و حرّیّت گشتند و با سلام و درود بر رزمندگان کفر ستیز اسلام.

خدایا مرا به نور عزّت هر چه زیباترت برسان تا تو را عارف باشم و جز تو رو گردان شوم،بار الها تو را وسیلة شفاعت اولیائت قرار می دهم و اولیائت را وسیلة پذیرش شفاعتشان قرار می دهم که به ما رحم کن و با معرفت و محبّت بر ما منّت بگذارو ما را از ظلمات به نور رهبری فرما.

بار الها خودت را به ما بشناسان چون اگر تو را بشناسیم دوستت می داریم و چون ترا دوست داشتم محّبت تو آتش به خرمن هر چه باطل به جهل است به آتش خواهد کشید.بارالها از رسوائی این و زشتی این امیال شکایت به نزد تو آورده و به در خانة فضل و کرمت پناهنده ام.

خدایا بار گناهانم بر سنگینی دلم افزوده است چه کنم حالا جز تو کسی را ندارم،ای خدا خیلی مشتاق دیدارت هستم.خدا دلم برای دیدارت خیلی تنگ شده است.

«و هبنی صبرت علی عذابک فکیف اصبر علی فراقک»

«گیرم عذابت را تحمّل کنم فراغت را چگونه تحمّل کنم ای خدا»

خدایا تو را شکر می کنم که بعد از 1400 سال ما را از پرچم داران اسلام قرار دادی که بتوانیم دینت را یاری کنیم و توفیقمان بده که در این راه ثابت قدم بوده و از منجلاب این جهان فانی در امان باشیم ،برادران و امّت حزب الله هیچ وقت استغفار و دعاها را از یاد نبرید که مهمترین درمانها برای تسکین دردهاست و همیشه به یاد خدا باشید،در راه او قدم بردارید و از جهاد کوتاهی نکنید همانطور که خداوند وعده داده است:

«و الذین جاهدوا فینا لنهدینهم سبلنا»

«کسانیکه در راه ما جهاد می کنند بطور مسلّم آنانرا به راه های خودمان هدایت خواهیم کرد»

که هرگز نگذارید دشمنان بین شما تفرقه بیندازند و شما را از روحانیّت متعهد جدا کنند.هیچوقت از یاری کردن به امام امّت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران کوتاهی نکنید(که اگر امام امّت نبود ما نبودیم یعنی دیگر از اسلام خبری نبود)و اگر اینچنین باشد روز شکست ابر قدرتها نزدیک است.

و باز یک خواهش دیگر از شما امّت حزب الله دارم،این مراسم های عزاداری را زنده نگه دارید چه در جبهه ها و چه در شهرهای خودتان،چون ما هر چه داریم از حسین(ع)داریم و ای عاشقان صدیق ابا عبد الله(ع)هرگز کسی از این در نا امید برنگشته و بدی از این در ندیده است.

راه سعادت بخش حسین(ع)را ادامه دهید و زینب وار زندگی کنید تمام شهیدان ما از این در پرورش یافته اند من هم از خدا می خواهم که اگر لیاقت شهادت در راه خودش را دارم بزودی عطا فرماید که دیگر از فراق دوستان و شهیدانمان صبرم تمام شده ولی از سوی دیگر باید بمانیم تا شهید آینده شویم و از دیگر سو باید شهید شویم تا آینده بماند.

هم باید شهید شویم تا فردا بماند و هم باید بمانیم تا فردا شهید نشود عجب دردی چه می شد بار الها امروز شهید می شدیم و فردا زنده می شدیم تا دوباره شهید شویم.ولی این را می دانم برای عزاداریهای آقا ابا عبدالله و گریه و زاریها برای مظلومیّت حسین(ع)دلم تنگ خواهد شد.

از تمام دوستان و آشنایان و برادران عزیزم که بر گردن من حق دارند و از من هر چه بدی و بد رفتاری و خطایی سرزده باشد حلالم کنید و از خدا بخواهید که از تقصیرات این بندة عاصی بگذرد.

 و اما شما ای پدر و مادر گرامی واقعاً من برای شما آنچنان فرزند خوب و شایسته ای نبودم ولی شما ها در مقابل،هر چه داشتید برای پرورش فکری و جسمی ما بکار گماشتید و این به کوشش و سعی و تلاش ماهاست که اکنون من و بقیه جوانان امثال من به این موقعیت رسیدیم امیدوارم حلالم کنید چون اگر پدر و مادر از فرزند راضی باشد روحش آسوده خاطر می شود و خدا نیز می بخشدش.

در فراقم زیاد ناراحت نباشید و می دانم که بیشتر از اینها صبور هستید از قول من از خواهرانم و برادرانم که به آنها نیز برادری آنچنان نبودم حلالیّت بطلبید و همیشه امیدوارم در مقابل تمام مشکلات زندگی و مشکلات مملکتی و اسلام و قرآن که دشمنان زبون چشم دیدن اینها را ندارند صبور و شکیبا باشید و در تمام احوالات امام امّت و یاوران او را تنها نگذارید و پشتیبان ولایت فقیه باشید و همیشه در صحنة جنگ در مقابله با منافقان داخلی باستید.

و دیگر خدایا از  اینکه گناهانم زیاد است و همیشه در غیبت و افتراء و حسودی به دیگران و غرق در گناهان بوده ام در درگاهت شرمنده ام و نمی توانم در روز قیامت به روی اولیائت و شهیدانت نگاه کنم پس(حلالم کن)ای خدا.

در آخر از برادران پایگاه مقاومتها مخصوصاً پایگاه شهید عبدالهی می خواهم که جبهه ها را یاری کنید و همیشه در راه اسلام استوار باشید چون مردان خدا،همیشه در جبهه ها دین خدا را یاری کنند.                                 والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

   مرا در وادی رحمت در جوار شهیدان و گلزار شهداء دفنم کنید و اگر مفقود شدم چه بهتر که در روز محشر با فاطمة زهرا(س)محشور خواهم شد بنا به روایتهایی که شنیدم.

                                    عبد العاصی      احد مقیمی

 

  • محل شهادت:     عملیات کربلای 5 شلمچه                                                             
  • تاریخ شهادت:        25/10/65

                                                                    

 

 

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo