احمد رضا تمهیدی

دوشنبه 29 تیر 1388 ساعت 12:11 ق.ظ

بسمه تعالی

ان الله اشتری من المومنین انفسهم و اموالهم بان لهم الجنه 

 

خداوند از مومنان جانها و اموالشان را خریداری میکند که در برابرش بهشت برای آنها باشد حمد وسپاس خدای را که به ما توفیق داد تا به ندای هل من ناصر ینصرنی حسین زمانه لبیک گفته و در جهاد مبارزه علیه کفار شرکت نمائیم .

معبودا چگونه شکر این نعمت گذارم که به این بنده حقیرت توفیق دادی تا در کنار سایر رهروانت قرار گرفته و راه  و رسم زندگی و چگونه زیستن و چگونه مردن از روی بصیرت و آگاهی انتخاب نمایم

روز ها فکر من این است  و همه شب سخنم

که چرا غافل از احوال دل خویشتنم

 زکجا آمده ام آمدنم بهر چه بود

به کجا می روم آخر ننمایی وطنم

و نیز با چه زبانی سپاسگذاری کنم  که به ما توفیق دادی تا با ماهیت این دنیا  فانی آشنا شده و کوله بار سفر به سر منزل ابدی را به بهترین و سریعترین وسیله و نزدیکترین ر اه آماده سازیم .

اللهم اسئلک تجعل وفاتی قتلا فی سبیلک تحت رایة نبیک مع اولیائک

ای عزیزان سزاوار نیست انسان خود را مشغول خوشیهای زود گذر دنیا نموده و از خدا غافل باشیم .امروز ما در مقابل شهدای بخون خفته این مرز و بوم و شهدای صدر اسلام مسئولیت سنگینی بردوش داریم ما حافظان خون شهدا هستیم و باید راه آنان را ادامه  دهیم.  انسان باید در دنیا حسین وار زندگی بکند و حسین وار مرگ سرخ را به زندگی ننگین برگزیند . برادران و خواهران  عزیز که در پشت جبهه فعالیت دارید مبادا به منافقین و کسانی که می خواهند خون شهدا را پایمال سازند میدان فعالیت بدهید نگذارید این  کوتاه فکران ضربه به اسلام بزنند و با خون شهدا تجارت بکنند پشتیبان ولایت فقیه باشید و فرمایشات امام را حتما موبه مو عمل نمائید.

ای پدر و مادر عزیز در مقابل مصائب و سختیها مقاومت نموده و استوره صبرو بردباری باشید در شهادت فرزندتان اشک مریزید که عزاداری و گریه زاری باید برای فرزند فاطمه گرفته شود که در صحرای کربلا مظلومانه به درجه  شهادت رسید میدانم که در انجام وظایفم نسبت به شما و سایر برادران و خواهران سستی به خرج داده و خلافی نموده ام میخواهم مرا حلال کنید و از خدا بخواهید که از تقصیرات این بنده بگذرد

                                               خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار

 

         جنازه ام چو ببینی مگو فراق فراق

                                                     مرا وصال و ملاقات آن زمان باشد

          مرا به گور سپاری مگو وداع  وداع

                                                        که گور پرده جمعیت چنان باشد

 احمد رضا تمهیدی

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo