روز 22 بهمن سال 1388

چهارشنبه 21 بهمن 1388 ساعت 12:40 ب.ظ

 

 در روز 22 بهمن به شعار استقلال، آزادی جمهوری اسلامی تاکید شود

 

کریم ملک‌آسا قائم‌مقام حزب همبستگی در گفتگو با خبرنگار سیاسی باشگاه خبری فارس(توانا) اظهار داشت: 22 بهمن یک روز ملی است که در این روز ملت ایران با رهبری امام انقلابی در پایه دین و معنویت برپا کرد.
وی افزود: انقلاب اسلامی اسلامیت و جمهوریت را برای ما به ارمغان آورد و این روز ملی برای همه مردم ایران یک روز تاریخی است که در این روز باید سعی کنیم در جهت زنده کردن دوباره وحدت و تقویت شعارهای اصیل انقلاب مثل استقلال، آزادی جمهوری اسلامی گام برداریم.
این فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: حضور همه مردم در این روز یاد و خاطره امام (ره) را زنده می‌کند و با حرکت در مسیر یاد شده است که می‌توانیم راه شهدا را ادامه دهیم.
ملک‌آسا اظهار داشت: انقلاب اسلامی ما امروز به درخت تنومندی تبدیل شده است که تمام جهان از آن بهره می‌برند.
قائم‌مقام حزب همبستگی در ادامه با اشاره به بیانیه‌ای که اخیرا از سوی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات برای حضور افراد با نماد سبز در راهپیمایی 22 بهمن صادر شده گفت: حزب همبستگی در حال تهیه بیانیه جداگانه‌ای برای روز 22 بهمن است که متن این بیانیه آماده شده است و بیانیه مذکور در سایت‌های خبری منعکس خواهد شد.
وی ادامه داد: بنده اعتقاد دارم همه مردم باید یک دست هم‌رنگ و بدون تمایز در این حرکت عظیم شرکت نماینده تا با تقویت وحدت و همدلی بتوانیم اهداف انقلاب شکوهمند اسلامی را ادامه دهیم.
ملک آسا اظهار داشت: نباید مسائل و دعواهای ماه‌های اخیر را در روز 22 بهمن دخالت دهیم چرا که این روز روز سمبل آزادی برای کشور ما محسوب می‌شود.
قائم مقام حزب همبستگی در پایان گفت: من مخالف طرح شعارهای ساختارشکنانه هستم و بر این اساس باید در روز 22 بهمن به شعار استقلال، آزادی جمهوری اسلامی تاکید شود و در این راستا همه افراد باید در روز 22 بهمن در راه حمایت از قانون اساسی و کلیه اصول آن و نیز آرمان‌های اصیل انقلاب و کشور قدم بردارند.

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo