X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

وصیتنـامة شهید میر یوسف سیّد لو

چهارشنبه 29 خرداد 1387 ساعت 06:51 ب.ظ

وصیتنـامة شهید میر یوسف سیّد لو

بسم الله الرحمن الرحیم

«فان تکن الابدان للموت انشات فقتل امر بالسیف فی فضل الله»

«اگر تمامی بدنها و جانها را مرگ خواهد ربود پس چه بهتر و والاتر که انسان زیر شمشیرها کشته شود برای رضای خدا و راه خدا»

بنام خداوند مهربان پاسدار حرمت خون شهیدان،تنها ولی انسان و با عرض ادب به پیشگاه ولی عصر(عج)و نائب بر حق ایشان امام و با آرزوی پیروزی دلاوران اسلام.

خداوندا ترا شکر گذارم که مرا در این برهه از زمان آفریدی و نعمات زیادی بر من ارزانی داشته ای،حبیب من در نهایت می خواستم راهی را طی کنم که طیران فرشتگان و راهنمائیهای فرشتگان آن را نشان داده،می خواستم پرواز کنم ولی بالهایم شکسته بود می خواستم به پیش معشوق بشتابم ولی قامهایم قدرت راه رفتن را نداشت.

در مواقعی زبانم می خواست بگوید آمادة آمدن هستم ولی صدا یم در نمی آمد الهی آبرویی به درگهت ندارم ولی دلم می خواهد آبرومندانه و پاک به درگهت بیایم با اینکه گناهانم مانع از این کار است الهی العفو،العفو. . .

امّا پیامی به امّت مسلمان ایران و بخصوص اهالی محترم و شهید پرور هریس:

این انقلاب ثمرة خونهای شهدای زیادی می باشد که اکنون در دست شماست و باید همانگونه که از این اسلام حمایت کرده اید باز هم پاسداری را ادامه دهید و امام عزیزمان را تنها نگذارید.

مطیع امر ولی فقیه باشید وحدت خود را حفظ نمائید و این دنیا که گذرگاه است و محل امتحان،سعی کنید از این امتحان قبول شوید هر چه از طرف خداوند برایتان می رسد پذیرا باشید و شکر گزار باشید یعنی برای مؤمن فرق نمی کند که اگر طلا برایش فرستاده شود یا بلا،در این موقع خداوند بوعدة خود عمل می کند و پیروزی حتمی می باشد.بدانید تا خداوند همة شما را امتحان نکند  کار ادامه دارد.

انشاءالله پیروزی نزدیک است و عرض دیگـرم به مسئولین می باشــد برادران عزیز شما برادران عزیز شما اداره

کنندة این جامعة اسلامی هستید و شما می دانید که باید قدر این ملّت را بدانید و به فرموده امام عزیزمان باید خدمتگزار این ملّت باشید نگذارید خدای ناکرده شیطان در کارتان خللی ایجاد نماید زیرا اگر کاری انجام دهید که خیر باشدخیر جامعه می باشد.

 خواهش من از شما برادران این است که برخورد اسلامی و با محبّت با این ملّت داشته باشید زیرا اینها جان برکفند و اگر کسی ظلمی در حق اینها بکند،نمی تواند جوابگو باشد و اما کسانی که بی طرف نشسته اند توصیه ای به شما می کنم این را شما می دانید که این اسلام ادامة راه حسین(ع)می باشد و همچنین به نفع شماست و بعد از پیروزی پشیمان خواهید شد بخدا قسم که دیگر جوابگوی فاطمة حسین(ع)نمی توانید باشید و بیایید قبل از پشیمانی دیر،آگاه باشید زیرا شما نمی توانید از مرگی که برای همه است فرار نمایید پس راهی طی کنید که قرآن نشان می دهد و امّا به آن منافقان بگویم که دست از راه شیطانی بردارید بخدا این دنیا و این ثروتهای همه اش فانی است و این را ملّت دلاور می دانند راهی را که می پیمایند حق است و شما هر چه تلاش کنید نمی توانید این ملّت را  از راهی که در پیش گرفته اند باز دارید و اگر اعمال غیر انسانی خود را ادامه دهید مرگ شما همراه صدام خواهد بود.در آخر باز خداوند را سپاسگزارم که نعمت رهبری و آگاهی و عقل و شعور را بر من ارزانی داشته است.

و اما پدر گرامی جرأت نوشتن جمله ای برای شما ندارم زیرا شما بسیار آگاه به همة مسائل هستید و قدردان این انقلاب.

و اما شما به مادرم بگوئید که صبور باشد و برای حسین(ع)بیشتر گریه کند و مادر عزیزم می دانم بعد از من دنیا برایت تنگ و روزها برای تو تاریک خواهد بود ولی این را بدان که هم من و هم شما در روز قیامت رو سفید خواهیم بود و این آرزوی دیرینة من بوده است اگر چه نتوانستم در برابر نعمات خداوند شاکر باشم لااقل از جسم ناقابلم بگذرم که شاید خداوند مرا ببخشد و اما به تمامی خواهران توصیه دارم که حجاب را سرلوحة زندگی خود قرار دهند و تقلید از فاطمة زهرا(س)بنمایند.

و اما برادران عزیز شما هائی که از بنده در سن کوچکتر و هم سن من هستید آگاه باشید ادامة دهندة راه شهیدان شما هستید نباید بگذارید این دلاوران در زمین بماند و خودشان پایمال گردد و بدانید پیروزی نزدیک است.

و پدران و مادران جلوی فرزندان خود را از رفتن به جبهه ها نگیرید زیرا اسلام به این جوانها احتیاج دارد.

در آخر از همة شما ملت شهید پرور هریس حلیت می طلبـــم،زیرا گناهانی که مرتکب شده ام نسبت به شمـا حق الناس است و خداوند نمی گذرد و از شما می خواهم که هر چه از من بدی دیده اید بگذرید و دعا کنید که مقبول درگاه خداوند واقع گردد و هرکس مرا حلال کرد این دعا را بخواند.

«الهم انی اسئلک بحق محمد و ال محمد ان لا تعذب هذا الشهید»

«خداوندا من از تو جدا می خواهم بحق محمد و ال محمد که این شهید را عذاب نکنی»

 

میر یوسف سیدلو

 

    

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo