X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

علیرضا رضایی

جمعه 10 اسفند 1386 ساعت 09:02 ق.ظ

وصیت نامه شهید علیرضا رضایی

بسم الله الرحمن الرحیم

 

«توبه ریسمان خدا ست ومدد عنایت است وبنده را چاره ای نیست که درهرحال به توبه اش ادامه دهد وهر گروهی از بندگان را توبه ای است مخصوص آن گروه»

دست از طلب ندارم تا کام من بر آید            یا جان رسد به جانان یا جان زتن برآید

خدایا،اگرچه محبّ صادقی نبودیم ، ای سجده خواه ساجدان ،اگرچه بنده صالحی نبودیم ،ای نهایت آرزوهای عارفان ،اگر معرفت به وجود تو نداشتیم واگر معصیت کار نبودیم ، هرگز بخاطر مخالفت با وجود مقدّس و ذات لاهوتی تو نبود،بلکه نفس رذیله برما غلبه داشت ،در حضور تو ،ترا معصیت میکردیم ،اما ای خدای نادمان،تو خود عالم بودی که هرگز محبت مخلوقی را بر محبت تو ترجیح ندادیم.پروردگارا،اگرمطیع امر تو نبودیم و معصیت تو کرده ایم و اگر همانند کسانی شده ایم که نعمت ترا خوردند و شکر شیطان را به جای آورند،خدایا حالا دست به ریسمان توبه تو           نواخته ایم،خدایا حالادیگرمحبت تو را به جان پذیرفته ایم خدایا پیرو خصلتی که تو امرکرده ای گشته ایم.

«و محبته لا یوتو علی محبتی مصبته المخلوقین»

بار الهی حالا محبّت تو ما را مشتاق دیدارت کرده خدایا شوق دیدار جلوه های تو ما را در دنیا تنگ گرفته است اگر چه می دانم لیاقت دیدارت را نداریم و چه کنیم که خود محبّت خودت را ارزانی داشته ای و خود باید نیاز دل ما را بر آری.

خدایا دیده های ما را به نور جلالت روشن فرما.آه آه شوقاً الی من یرانی و لا اراه.

بار الها اگرچه وقتی به ملاقات خودم با تو فکر می کنم می دانم که گناه می کنم ولی تو خود فرموده ای و ما به آن امید زنده ایم.

«من کان یرجوا لقاء الله فان اجل الله لات و هو السمیع العلیم»

بار الها چه بندگانی که از این باب رحمت به دیدارت شتافتند.خدایا گناهانمان را ببخش و ما را از

صالحان قرار بده.                               «ربّ هب لی من الصالحین»

خدایا مرگ نهائی ترین آرزوی ماست خدایا رحم کن بر ما و جلال خود را در سیمای ما جلوه گر نما و لباس عافیت به ما بپوشان و قبر ما را که خانة ابدی ماست در کنار قبور متبرکه مستقر بگردان و لقب پر افتخار بسیجی را بر ما مفتخر بگردان.

خدایا خانواده ام را قدرت بده تا در راه تو و تحت رهبری امام خمینی پیمانشان را با فاطمة زهرا(س)مستحکم گردانند.

خدایا مادرم را قدرت عطا بفرما در مصیبت ها صبر کند مرا عفو کند و هر روز دو رکعت نماز برایم بجا آورد.

خدایا خواهرانم را قدرت عطا بفرما تا راه زینب کبری(س)را ادامه دهند و در مطالعة تاریخ ائمة اطهار تعلّل نورزند و در هر ماه خانه ای از خانة فقراء را اعانت نمایند و این را هرگز از یاد نبرند و همان وسایلی که به بچه می خرند برای فرزندان آنان نیز تهیه نمایند و هر هفته بر مزار شهیدان شیرینی پخش نمایند.

خدایا برادرانم را همیشه اذیّت کرده ام و در زندگی یار خوب برایشان نبودم و حلیّت طلبیده و از درگاهت طلب عفو دارم امیدوارم که در انجام فرائض واجب و مستحب کوشا بوده و آخرت را به دنیا نفروشند.

جمعاً تعداد 60 روز روزه دارم در صورتیکه چند تن از برادران مراجعه کنند در اولویّت خواهند بود هر کس مراجعه کرد و از بابت من حقّی طلبید خدا را شاهد بگیرد و آن حقّ را ادا نمایید.

«رب قد اتیتنی من الملک و علمتنی من تاویل الاحادیث فاطر السموات و الارض انت

 ولیّی فی الدنیا و الاخره توفنی مسلماً و الحقنی با الصالحین»الی ربک فی المشتاقین

26/2/66

مصادف با ولادت سرور و سالار شهیدان امام حسین(ع)و روز پاسدار 

علیرضا رضایی

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo