X
تبلیغات
زولا

فرازهایی از وصیت نامه شهید بزرگوار

چهارشنبه 17 بهمن 1386 ساعت 01:53 ب.ظ

فرازهایی از وصیت نامه شهید بزرگوار

 سردار سپاه اسلام حاج میرزا علی رستمخانی

بسم الله الرحمن الرحیم

ایشان در وصیت نامه خود مطالبی خطاب به افراد مختلف دارند که از هر کدام نمونه ای ذکر خواهیم کرد:

1‌ـ آغاز وصیت نامه با درود و سلام به رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) شروع شده است آنجا که مینویسد : با درود و سلام بر رهبر انقلاب اسلامی امام عزیز خمینی بت شکن  با سلام بر ارواح پاک شهدای انقلاب از صدر اسلام تا شهدای انقلاب اسلامی ایران وسلام بر مردم قهرمان پرور ایران که با ایثار و گذشت خود با دادن جوانان عزیز خود درخت ریشه دار اسلام را آبیاری کردند و با استقامت و بردباری شان پوزه ابر جنایتکاران شرق و غرب را به خاک مالیدند .

            مردم سلحشور ایران نشان دادند که یک ملت اگر چه در ظاهر ممکن است ضعیف باشد ولی با تکیه بر مکتب بزرگ اسلام می تواند در برابر جانیان شرق و غرب قد علم کند. مردم شهید پرور نشان دادند یک ملت با تکیه بر اسلام می تواند در برابر یک دنیا دشمن ایستادگی کند . مردم مسلمان ایران به دنیا استکباری فهماندند که سلاحهای گوناگون آنها در برابر سلاح الله اکبر مسلمانان یارای مقابله ندارد.

2 ـ خطاب به برادران پاسدار: ای برادر پاسدار گفته هایت را با عملت مقایسه کن ببین توانایی داری و واقعاً راست میگویی . ببین آنچه را که خود می خواهی عمل می کنی یا آنچه را که خدا  می خواهد ؟

            ای برادر پاسدار بیاد داشته باش که امام بزرگوار با آن عظمتش فرمودند ای کاش منهم یک پاسدار بودم . چون امام فرموده اگر سپاه نبود کشور هم نبود . برادر پاسدار صراط مستقیم یکی است و خط امام یکی است . میدانید اگر زیاد تند بروی از قافله جلو خواهی افتاد و اگر عقب بمانی در هر صورت از قافله جدا خواهی شد . بقول رهبر عزیزمان هر عملی که انجام می دهید فکر بکنید تا هوای نفس شما را نفریبد .

    3 ـ خطاب به مردم مسلمان : هشدار بر تو ای برادر مسلمان و ای مردم مستضعف جهان. بدانید و آگاه باشید چپاولگران شرق و غرب و دیگر نوکران جیره بگیر و آنها و این کور دلان بر علیه شما مسلمانان در درجه اول و بعد برای سرکوبی مستضعفین قیام کرده اند . اگر آگاه و هوشیار نباشید و اگر بیدار نباشید جلوی تجاوز آنها را نگیرید بدانید همه شماها را از بین خواهند برد و تا عمر دارید باید خون بدهید ای کسانی که در خانه نشسته اید و بهانه زن و فرزند و مشکلات خانوادگی را پیش می کشید آیا از آوارگیهای مردم لبنان و فلسطین عبرت نگرفته اید ؟

 

    4 ـ خطاب به افراد گول خورده : ای گروهکهای چپ و راست بخود آئید و از نادانی دست بردارید و اگر به حرف امام و مردم گوش نمی کنید از خودتان و از دوستان و از رهبران خودتان عبرت بگیرید اگر نخواستید بفهمید بقول امام عزیز با این موج خروشان حرکت کنید اگر خلاف آن حرکت کنید دست و پایتان خواهد شکست .

    5 ـ خطاب به خانواده خویش : به پدر و مادرم و برادرانم و خواهرانم وصیت می کنم اگر لیاقت شهادت را داشتم در فراقم گریه نکنید پدر و برادرم ادریس ، برادرانم و فرزندانم را در صورت امکان به مدرسه بفرستید تا علم بیاموزند و از آنها خوب مواظبت کنید که خدای ناکرده از راه اسلام منحرف نشوند .

 

انا لله و انا الیه راجعون 16/6/136

میرزا علی رستمخانی فرزند سیفعلی ساکن زنجان

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo