X
تبلیغات
زولا

وصیتنامه شهید تاج الدین

چهارشنبه 19 دی 1386 ساعت 04:28 ب.ظ

 

 

« وصیــتنامه شهــید مجید تاج الـــدین »

به نام الله روشنگر راه تقوا پیشگان

 

نامم مجید است و مکتبم اسلام کتابم قرآن است و کارم جهاد راهم یکی است و راه امام ، که راه امام بود ، راه تقواپیشگان ، قلبم بود جایگاه نور عین ، شاهراهی بود درون دلم که در انتهای شاهراه بود کلبه ای ، کلبه ای ساخته از کوخ و خون ، که بر سر درش حک شده این ندا : ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء عندربهم یرزقون .

سلام بر امام عصر خمینی بت شکن پیر جماران رهبر آزادگان ، یاور مستضعفان ، دشمن مستکبران ، سلام بر امت حزب الهی ایران ، سلام بر آنان که از ایثار جان و مالشان در راه خدا دریغ نمی کنند . ای امت رزمنده ایران ، ای شهیدپروران وای شهید دادگان در راه خدا ، روی سخنم با شماست ، منهم جزء کوچکی از دریای بیکران شما بودم و در میان شما ، هم دین ، هم مسلک و هم رزم ، ولی اکنون شاید خدا به حقیر نظری افکند و درجه گهربار شهادت را نصیبم نماید . و حال که شما مانده اید عاجزانه درخواست می کنم که پشتیبان ولایت فقیه بوده و با این کار خود پوزه آمریکا را به خاک بمالید و طول عمر رهبر را خواستار باشید خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار .

خدمت پدر عزیزم : ای تو که هم رزم و هم فکر من بودی ، هیچ از نبود من ناراحت نباش و تا می توانی به اسلام خدمت کن که طبق شعار همیشگی : چپ و راست نابود است اسلام پیروز است ، آقا جان اگر در طول این مدت از طرف حقیر به شما اهانتی شده امیدوارم مرا ببخشید . آقا من از کوچکی عشق حسین ( ع ) در دل داشتم و اگر راه او را نمی رفتم بدان که ز عشقش دیوانه می گشتم . که همانطور که سروده شده : بزرگ فلسفه شاه دین این است که مرگ سرخ به از زندگی ننگین است . این مرام حسین ( ع ) بود و من چه می توانستم بکنم جز پیمودن این راه . خدمت مادر غم پرورم : تو بدان که اجر تو بیشتر از من است چون تو مانند زهرا ( ع ) پسری پروردی که در راه حسین ( ع ) قدم بردارد و هیچ خودت را ناراحت نکن انشاالله به بهای خون ما نهال انقلاب پا می گیرد و نسلهای بعدی معنی اسلام واقعی را به مفهوم کلی می فهمند و در سایه آن زندگی می کنند مادر من : در مدت طول عمرم به شما خیلی ناراحتی دادم امیدوارم به بزرگی خودت مرا ببخشی .

خواهرم : تو هم مانند زینب ( س ) عمل کن و تا می توانی آقاجان و طوبی را تنها مگذار حال خدمت تمام دوستان و خویشاوندان : چنانچه ناراحتی از طرف من بر شما وارد شده انشاالله به فضل و بخشش خودتان عفوم کنید به امید پیروزی خون بر شمشیر و ظهور آقا امام زمان  ( عج ) ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ، موجیم که آسودگی ما عدم ماست .

خدمت همسر عزیزم : ای که غمخوار و دردکش من بودی در سختی دلداریم می دادی و در تنهایی بزم شادیم بودی ، حال که همسرت ( من ) پیمانی با خدا بسته تو هیچ گونه غمی در دل خود راه مده که انشاالله خدا پشت و پناه تو ست . شما می دانستی که من از اول عاشق کربلا بودم و می دانستی که حرف مجید حرفه و عمل می کند . پس حالا تو با یادی از من تنها هستی . مانند ستونی درجا بایست و راهم را ادامه بده .

همسرم من قبلا تمام معیارهای اسلامی و نظریه خودم را به شما عرض کردم و گفتم که پایه یک زن مسلمان حجاب است که اینگونه زن را از تمام آلودگیها پاک نگه میدارد . امیدوارم که تا موقعی که زنده ایم به سلامتی مبرا از هر گناهی حتی دروغ باشی .

 

 

همسر عزیزم : حرف آخرم را با تو بزنم ، حال که من این وصیت نامه را می نویسم نمی دانم که یادگاری از من باقی خواهد ماند یا نه ، اما بگویم که تا این ساعتی که زنده هستم ، از شما راضی هستم و امیدوارم خدا هم راضی باشد .

انشاالله راهت را در زندگی انتخاب کنی البته طبق موازین اسلامی . به امید ظهور مهدی ( عج ) به امید دیدار من و شما ، این را بدان که همیشه به یادت هستم .

 

تاریخ شهادت : 1/11/1364

 

محل شهادت : در حین ماموریت ( تهران )

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo