X
تبلیغات
زولا

خاطرات شهید متوسلیان

چهارشنبه 19 دی 1386 ساعت 04:24 ب.ظ

 

 

نبوغ فرماندهی

 

در ارتش خدمت کرده بود . قبل از انقلاب هم در زندان فلک الافلاک زندانی بود ه است .از فکر نظامی بسیار خوبی برخوردار بود . مهندس مکانیک دانشگاه علم و صنعت ، طراح و از بچه های با فکر و با استعداد و عاشق امام(ره) بود . وقتی اولین بار دنبال بچه های تهران در سال 58 رفت بانه ، به عنوان یک نیروی عادی از گردان دو سپاه خدمت می کرد . بعد مشخص شد که او نبوغ ذهنی و فکری اش « فرماندهی » است .

 

آمریکا و حمله به ایران

 

وقتی خبرنگار در ارتباط با احتمال حمله ی آمریکا به ایران از حاجی سوال کرد ، حاجی گفت :« خیلی بعید است ، چرا که حمله ای که از طریق عراق به ایران کردند ، طعم تلخ آن را چشیدند و این امر طبیعی است که خود آمریکا هرگز به صورت عیان وارد کار نمی شود و نخواهد شد . کشورهای منطقه نیز قدرت این را ندارند  . اسرائیل هم اگر فقط از طریق هوایی بخواهد کاری کند ، او هم قادر نیست که به صورت موثر کاری انجام دهد . »

 

جنایات اسرائیل

 

« اسرائیل شدیدترین و شقی ترین جنایتها را در اینجا انجام  می دهد و فقط یک قسمت از این جنایتها را من در یک کودکستان به نام امام موسی صدر در اطراف شهر صیدا مشاهده کرده ام که بیش از 300 کودک یکجا کشته شدند ، تعداد زیادی دخترو زن هتک ناموس شدند و آمار تلفات مردم بالای 15 تا 20 هزار نفر بود . »

 

 

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo